טיול קרנבלים לאיטליה-קרנבל המסכות בונציה והקרנבלים בורונה

עם  טרוול טו רואים יותר:  יציאה 13.02 - מקומות אחרונים

 ♦ קרנבל המסכות בונציה ♦ הקרנבל בורונה 

טיסות אל על

יום 1: 13/2 – מילאנו, ורונה, קרנבל הניוקי
     נצא בטיסת בוקר לאיטליה. לאחר הנחיתה במילאנו ניסע ישירות לורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נראה את האמפיתיאטרון העתיק הענק, נטייל בפיאצה ברה ובכיכרות העיר העתיקה, נכנס לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת ששם היא חיכתה לאהובה רומיאו. נטייל לאורך חומת העיר העתיקה ונתרשם מבית העירייה החדש והישן. בצהריים נצטרף לאלפי הצופים ונצפה בתהלוכת הפסטיבל העליז שחוגגים מזה מאות בשנים. נראה בובות ענק משעשעות, תזמורות, רקדנים ורקדניות, תחפושות וערב רב של חוגגים. בתום היום המהנה והעליז נגיע למלוננו למנוחת לילה.
         יום 2: 14/2 – פדובה, בסאנו דל גרפה, מרוסטיקה
    יום טיול מרגש בעיר האוניברסיטאית החשובה – פאדובה. פאדובה הייתה מרכז יהודי צפון איטליה לאחר גירוש ספרד. נטייל בכיכר הענקית פראטו דלה וואלה, נראה את הכיכר שעל שם יצחק רבין ז"ל ונמשיך לשלושת הכיכרות הצמודות. נראה את קפה פדרוקי המפורסם, את השוק העירוני ואת הגטו היהודי. מפאדובה נמשיך לאזור הכרמים של באסנו דל גרפה, מהם מכינים את המשקה האלכוהולי המפורסם הגראפה. נבקר במבשלת הגראפה המפורסמת, פולי,  ונטעם מסוגי הגראפה השונים המיוצרים במקום. נמשיך לעיירה העתיקה מרוסטיקה, נראה את לוח השחמט הענק שבכיכר העיר ונהנה מיופייה. בתום היום נעשה דרכנו חזרה למלון.
יום 3: 15/2 – הרי האלפים, הדולומיטים שמכוסים שלג
     יום שכולו נופים מדהימים וטבע במלוא עוצמתו, להרי האלפים האיטלקים, הדולומיטים המושלגים. ניסע בכביש שמתפתל בנוף מדהים בין הרים נישאים ומושלגים. נעבור דרך עיירות ציוריות ונגיע לעיירת הסקי המפורסמת קאנזאיי. לאחר סיור בעיירה היפה והציורית נמשיך לטפס בין ההרים והפסגות ונגיע לאורטיזיי שהיא העיר המרכזית בהרי הדולומיטים המרכזיים. בתום היום שכולו חווית טבע ושלג לבן ומבהיק נחזור למלוננו למנוחת לילה.

יום 4: 16/2 –  מנטובה, בורגטו סול מינצ'ו 
    לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר העתיקה והמקסימה מנטובה, שמוקפת בשלושה אגמים גדולים. נראה את הארמון השליטים העתיק ואת ארמון הבישוף, נראה את מגדל הכלא וניכנס לקתדרלה המפורסמת בה שמורה, על פי האמונה, טיפה מדמו של ישו. ממנטובה נמשיך לסיור רגלי בכפר שבתיו בנויים על נהר המינצ'ו, בורגטו סול מינצ'ו. בורגטו מכונה בפי רבים "הכפר היפה ביותר באיטליה". בתום היום נשוב למלוננו ללינת לילה.

יום 5: 17/2 – ונציה יום מלא
     מה כבר לא נאמר וסופר על ונציה, שהיא רומנטית, שהיא היפה בערי איטליה אם לא בעולם, שהיא
מקסימה, שהיא שוקעת, שכל ביקור בה הוא חוויה. נכנס לונציה בשייט על גבי סירה בתעלה הגדולה,
משם נחל את בקורנו בכיכר סאן מרקו המפורסמת ובגשר ריאלטו המיוחד בגשרי ונציה. נראה את
גשר ה"אנחות" משם נלך לארמון הדוג'ה -שליט ונציה משך דורות אשר נבנה בשנת 031 . לא נסיים
את ביקורנו בעיר המקסימה לפני שבקרנו בזוית היהודית שלה -ה"גטו היהודי" הראשון
באירופה,נמשיך לסייר בסמטאותיה המיוחדות של העיר ואם יתיר הזמן תינתן אפשרות לשייט
גונדולות עצמאי. חזרה למלוננו ללינה..

יום 6 :18/2 –  סירמיונה, ברגמו, מרכז קניות
      יום מלא של טיול מהנה וחווייתי. מיד לאחר ארוחת הבוקר ניסע ונבקר תחילה בשוק מקומי טיפוסי לאזור. נמשיך לעיירה סירמיונה, שהיא לשון של יבשה בתוך אגם גרדה, הגדול באגמי איטליה. נטייל בסמטאות הציוריות ונראה את המצודה המרשימה של בני משפחת סקליארי, שליטי האגם. מסירמיונה נמשיך לעיר ברגמו, שמחולקת לעיר החדשה ולעיר העתיקה. נבקר העתיקה ונטייל בעיר היפה השולטת ממרומי ההר על כל סביבותיה. נראה את הקתדרלה המרשימה ואת בית העירייה ונשוטט להנאתנו בסמטאות הצרות. מברגמו  נמשיך למרכז הקניות המקומי הגדול ביותר בצפון איטליה ומשם נחזור למלוננו.
 
יום 7:  19/2 – מילאנו, תל אביב
    עם בוקר ניסע למילאנו שהיא בירת האופנה העולמית ועיר הבירה של צפון איטליה ונטייל באתרים המפורסמים של העיר. נסייר בקתדרלה הראשית ה'דואומו' המרהיבה ביופיה, נראה את בית האופרה המפורסם באירופה לה סקאלה, נעמוד ליד פסל הסוס של לאונרדו דה וינצ'י נראה את איצטדיון סן סירו המפורסם ונטייל בקניון המקורה הראשון בעולם "גלריה ויטוריו עמנואל" שגדוש בחנויות אופנה מפוארות. בזמן החופשי נשוטט בין עשרות חנויות האופנה שגודשות את רחובות הראשיים. בשעת לילה ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה. 

 טיסות אל על במסלול: תל אביב – מילנו, מילנו – תל אביב
      אוטובוס תיירים נוח לביצוע התוכנית
      בית מלון מדרגת תיירות טובה
     כלכלה: ארוחת בוקר בכל ימי הטיול.
     מלווה קבוצה ישראלי
      מדריכים מקומיים
     טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 
המחיר אינו כולל:
    תוספת דלק ומיסי נמל בחו"ל
      ביטוח בריאות ומטען – מומלץ לעשות ביטוח גם על דמי ביטול
      סבלות
      טיפ למדריך הישראלי
      כל מה שלא מופיע בסעיף "המחירים כוללים"
  
       
  המחיר אינו כולל: 
תוספת עבור חדר ליחיד $250
ביטוח נסיעות

 ♦  בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦  חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו  ♦  על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון  ♦  יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות  ♦  פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום  ♦  השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦  המחיר לפי מינימום 30 איש משלמים  ♦  המחיר לא כולל תוספות חג ושיא עונה  ♦  אין כפל מבצעים  ♦  כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר  ♦  ט.ל.ח

למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6219219

 
Comments