טיול מאורגן לאיטליה - 7 ימים מלאים

במרום תעופה מחלקה עם “מומחים” לתכנון מסלולים אישיים לפי בקשת הלקוח (טיול מאורגן פרטי)

טיול מאורגן לאיטליה - 7 ימים מלאים
כולל: ונציה, טוסקנה, צ'ינקה טרה, רומא 

מס' טלפון למידע והזמנות:  03-6219219
 
עם מרום תעופה רואים יותר! 
תכנית מלאה  ♦  ללא ימים חופשיים 
 
♦  וורונה  ♦  המרפסת של רומאו ויוליה  ♦  שוק התבלינים  ♦  סירמיונה  ♦  פירנצה  ♦  פיאצה מיכאל אנג'לו  ♦  פונטה וקיו  ♦  דלתות גן העדן  ♦  סנטה קרוצ'ה  ♦  סן ג'מיניאנו  ♦  סיינה  ♦  פיאצה דל קאמפו  ♦  דרך הקיאנטי  ♦  פיזה  ♦  צ'ינקה טרה  ♦  “שביל האהבה”  ♦  רומא  ♦  הותיקן  ♦  גבעת הקפיטול  ♦  פיאצה ונציה  ♦  המדרגות הספרדיות  ♦  פיאצה נבונה  ♦  מזרקת טרבי  ♦  ארצו  ♦  פיאבה דה סנטו מריה  ♦  ונציה  ♦  שיט בתעלה הגדולה  ♦  הגטו  ♦  גשר ריאלטו  ♦  כיכר סן מרקו  ♦  

הדרכה: קובי בר | יעל כהן | שושי מלמד | אבישי לוי | יעל שרייבר

מסלול הטיול:
יום 1: תל אביב-וורונה - וורונה - סירמיונה - טוסקנה
טיסת בוקר מוקדמת לוורונה בצפון איטליה. לאחר הנחיתה נערוך סיור בוורונה - “עיר האוהבים”. נראה את המרפסת המפורסמת של רומאו ויוליה ואת ופסלה של יוליה. נראה את “הארנה” המרשימה אשר בה מתקיימים מופעי אופרה, ונסייר בשוק התבלינים. ניסע לביקור בסרמיונה - העיירה הציורית על לשון יבשה בדרום אגם גרדה. בתום הסיור נסיעה דרומה למלוננו.
לינה: חבל טוסקנה. 
 
יום 2: פירנצה - פיאצה מיכאל אנג'לו - גשר פונטה וקיו - כנסיית סנטה קרוצ'ה - שוק הזהב ושוק הקש
ניסע לסיור בפירנצה המרשימה והמרתקת. נעלה לתצפית על העיר מפיאצלה “מיכאל אנג'לו”. נמשיך לכיכר הסניוריה ואל גשר “פונטה וקיו” ושוק הקש. נראה את “דלתות גן העדן”  בבית הטבילה. נסיים את הסיור בכנסיית “סנטה קרוצ'ה” שהפכה לפנתיאון של גדולי האמנים האיטלקיים. חזרה למלוננו.
לינה : חבל טוסקנה.
                                                                 
                                 
 
                                  
 
יום 3: סן ג'ימיניאנו - סיינה - דרך הקיאנטי
נפתח את טיולנו באזור היפה של טוסקנה. נפתח ב“עיר המגדלים” - היא סן ג'ימיניאנו. שליטיה הרבים התחרו בבנית מגדל מרשים יותר לכל ארמון, התוצאה מהממת. נמשיך לסיינה שראשיתה בימי הביניים. נבקר בכיכר המיוחדת פיאצה דל קאמפו, שצורתה כמו צדף או מניפה, נראה את ארמון טולומי ונסייר בסמטאות בין הבניינים הגבוהים. את היום נסיים באזור הכפרי של טוסקנה, גבעות משתפלות, כרמים וכפרים בנוף ציורי של “דרך הקיאנטי” - היין בסלסלה. חזרה למלוננו. בערב אפשרות לסיור בפירנצה המוארת.
לינה: אזור טוסקנה.
 
יום 4: פיזה - צ'ינקה טרה
עוד יום יפהיפה. ניסע אל פיזה ונבדוק כמה נטוי הוא המגדל המפורסם. נמשיך לצ'ינקה טרה בחבל ליגוריה, בריביירה האיטלקית. אלה הם חמישה כפרים הבנויים כתלויים מעל הים ומופרדים ביניהם במפרצונים. ניסע ברכבת המיוחדת המובילה אל הכפרים, נבקר בשניים מהם ונהלך ב“שביל האהבה” ממנו נשקף נוף מרהיב. בסיומו של יום מהנה נחזור למלוננו.
לינה: חבל טוסקנה.
 
יום 5: רומא - הוותיקן  -  פיאצה ונציה - גבעת הקפיטול - הקולוסאום - מזרקת טרבי - הוותיקן
ניסע מחבל טוסקנה דרומה לעבר הבירה רומא. נפתח את הסיור בוותיקן - ישות עצמאית ולב העולם הקתולי. נמשיך לתצפית מגבעת הקפיטול אל “פורום רומאנו” - מרכז רומא העתיקה ואל שער טיטוס. נתפעל מהקולוסאום אדיר המיימדים. נעבור ב“פיאצה ונציה”, שם פסלו של המלך ויטוריו עמנואל, במדרגות הספרדיות, בפיאצה נבונה. נסיים בהטלת מטבע למזרקת טרבי. העברה למלון.
לינה : אזור רומא. 
 
 
 

יום 6: רומא - ארצו
נסיעה צפונה לארצו הממוקמת בנקודת חיבור של ארבעה עמקים. העיר עתיקה מאוד ובעלת היסטוריה סוערת, שמשתקפת במבנים מרשימים. בעיר צולם סרטו הנפלא  של רוברטו בניני “החיים יפים”. על קירות חלק מהאתרים מופיעות תמונות מהסרט שצולמו במקום. נראה את פיאבה די סנטה מריה - הכנסיה הרומנסקית היפה בעלת החזית מדהימה, את פיאצה גרנדה - הכיכר הגדולה המרכזית והמשופעת שמעליה ניצב הדואומו. נסייר ברחובות והסמטאות הציוריים של העיר, בין הבתים הישנים וגגות הרעפים המשופעים. עיר מלאת אווירה טוסקנית. בתום הביקור נמשיך למלוננו.
לינה: אזור רוונה.
 
יום 7:  ונציה - וורונה-ת“א

היום האחרון של הטיול יוקדש לוונציה. היא יפה, רומנטית, מקסימה, שוקעת, וכל ביקור בה הוא חוויה. נשוט בסירה בתעלה הגדולה. נבקר ב”גטו“ הראשון באירופה, נראה את גשר ריאלטו המפורסם ודרכו בין סמטאות מלאות בחנויות המציעות מכל טוב ובתי קפה קטנים נגיע לכיכר שהוגדרה ע”י נפוליאון כ“טרקלין של אירופה”, כיכר סן מרקו ובה קתדראלת העיר, ארמון הדוג'ים, מגדל הפעמונים ועוד. אפשרות לביקור באי מורנו הנמצא בלב בלגונה של ונציה, המתמחה בניפוח ועיצוב כלי זכוכית. בתום הביקור בעיר הנפלאה העברה לשדה התעופה של וורונה וטיסה חזרה לארץ.
 

לתאריכי יציאה ומחירים - הקליקו כאן! המחיר כולל: 
 ♦  טיסות שכר ת“א-וורונה-ת”א
 ♦  מסי נמל, דלק ובטחון.
 ♦  לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה. 
 ♦  אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית.
 ♦  חצי פנסיון לאורך כל הטיול (למעט רומא).
 ♦  כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית. 
 ♦  מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מצוות “מרום תעופה”. 
 ♦  מדריכים מקומיים דוברי אנגלית. 
 ♦  טיפים לנותני השירותים בחו“ל למעט שירותי סבלות.
 ♦  פגישת קבוצה לפני היציאה לטיול. 
       
  המחיר אינו כולל: 
  • תוספת עבור חדר ליחיד  250$
   
הערות:  בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד  ♦  לנרשמים עד חודשיים לפני יציאת הטיול - 75$ הנחה  ♦  חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו  ♦  על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון  ♦  יתכנו שינויים בסדר הביקורים ובלינות  ♦  פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום  ♦  השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦  המחיר לפי מינימום 30 איש משלמים  ♦  המחיר לא כולל תוספות חג ושיא עונה  ♦  אין כפל מבצעים  ♦  כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר  ♦  ט.ל.ח
 
למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6219219