טיול משפחות לצפון איטליהטיול משפחות לצפון איטליה
7 ימים מלאים !

 


מסלול הטיול:     

יום 1:  תל אביב-מילאנו  - אגם מגו'רה סטרצה - ויצ'נזה

היום נצא בטיסת בוקר אל מילאנו שבצפון איטליה עם הגעתנו ולאחר התארגנות קצרה נשים פעמנו לאחד מהאגמים היפים באיטליה, אגם מג'ורה. נגיע לעיירה סטרזה היושבת לחופו ונטייל לאורך הטיילת ממנה נשקף נופו של האגם ונוכל להנות מבתי הקפה, המסעדות והחנויות.לאחר הסיור נצא לכיוון חבל ונאטו  דרך הנופים המרהיבים של צפון איטליה ונגיע מלוננו באיזור ויצ'נזה . 
*למעונינים אפשרות בסטרזה לשוט לעבר איסולה בלה ולבקר בארמון וגני משפחת בורמאו.
 

יום 2: ונציה

מה כבר לא נאמר וסופר על ונציה, שהיא רומנטית, שהיא היפה בערי איטליה אם לא בעולם, שהיא מקסימה, שהיא שוקעת, שכל ביקור בה הוא חוויה. נכנס לונציה בשייט על גבי סירה בתעלה הגדולה משם נחל את ביקורנו בככר סאן מרקו המפורסמת ובגשר ריאלטו המיוחד בגשרי ונציה. נראה את גשר ה"אנחות" משם נלך לארמון הדוג'ה -שליט ונציה במשך דורות, אשר נבנה בשנת  130. לא נסיים את ביקורנו בעיר המקסימה לפני שביקרנו בזוית היהודית שלה -ה"גטו היהודי" הראשון באירופה, נמשיך לסייר בסימטאותיה המיוחדות של העיר ואם יתיר הזמן תנתן אפשרות לשייט גונדולות עצמאי.
חזרה למלוננו ללינה.


יום 3: פארק האטרקציות והפנטזיה – גארדה לנד

פארק האטרקציות והפנטזיה – גארדה לנד המפורסם אחד הפארקים הטובים והמגוונים באירופה המתאים לצעירים שביננו בכל הגילאים ולצעירים ברוחם. שלל אטרקציות מתקנים ברוח האגדות וסיפורי הפנטזיה, לחובביהאדרנלין, מופעי רחוב ועוד ועוד.
לאתר הפארק גארדה לנד:


יום 4: הרי הדולומיטים

יום של טבע מרהיב ביופיו לפנינו. אחד מאזורי ההרים המיוחדים של אירופה - הרי הדולומיטים. ניסע צפונה מזרחה בינות לעיירות מקסימות, אגמים, יערות וכפרים אל פסגות מושלגות ונופים משכרים. במהלך הטיול באזור נהנה מהנוף מנקודות תצפיות מגוונות ומיוחדות. נעצור ונחווה חלק מהעיירות והכפרים ונספוג את האוירה התרבות וכמובן המטעמים האטלקיים האופיינים לחבל ארץ זה . לאחר שנתבשם מהנופים והאוירה ההרריים והמשכרים נשוב למלוננו.

יום 5: פארק קנווה וורלד  פארק הסרטים ופארק המים

יום גדוש שכולו שלל פעילויות - בילוי משפחתי מהנה בקומפלקס הפארקים של "קנווה וורלד" ביקור בפארק הסרטים וביקור בפארק המים על שלל מתקניו .(לא לשכוח בגדי ים)
לאתר פארק הסרטים
חזרה למלוננו.


 

יום 6: אגם גארדה - סירמיונה- סירות מרוץ

נופי גדול אגמי איטליה, אגם גארדה, ממתינים לנו היום. עיירות ציוריות ופינות חמד לצד הרים נישאים וכמובן אגם תכול המים. נבקר בעיירה סירמיונה השוכנת על לשון יבשהבתוך אגם גארדה, נכנס מבעד לשערי המצודה אל סמטאות העיירה ונוכל להנות מהחנויות, בתי הקפה וכמובן הגלידות האיטלקיות המופלאות. היום גם מזמן לנו חוויה מסעירת חושים של שייט בסירות מרוץ באגם גארדה. נמשיך לסייר בינות כרמים, שדות תירס, מטעי לימון ועצי זית, נבקר בעיירות ציוריות מסביב לאגם. חזרה למלון.


יום 7: לוגאנו שוייץ,  אגם קומו מילאנו

תחיל את היום בביקור בשוויץ השכנה בעיירה לוגאנו השוגנת על מפגש הגבולות שוויץ ואיטליה נערוך ביקור בעיירה אשר על שפת אגם לוגאנו ובאיזור האגם. משם נמשיך לאגם קומו ונבקר בעיירת הנופש קומו היושבת לגדותיו, נטייל בכיכר המרכזית, ונהנה מהאווירה השוררת במקום. לקראת אחר הצהריים נשים פעמנו  לבירת האופנה ועיצוב האיטלקית  הנוצצת - מילאנו. נבקר בכיכר הדואומו המפורסמת, גלריית ויטוריו עמנואל, נראה את בית האופרה המפורסם "לה סקאלה" ופסלו של ליאונרדו דה וינצ'י נחלוף על פני רח' מונטה נפוליאנה בו פועלים בתי האופנה המפורסמים בעולם. יינתן מעט זמן חופשי לסיור וקניות. בסיום הביקור במילאנו   מלאי חוויות ושיכורים מנופים מרהיבים ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה.
 

 
 אופציה לתוספת חצי פנסיון  169$
(לידיעת המטייל: במרום תעופה הטבה מיוחדת: אופציה להזמין חצי פנסיון - 
מס' טלפון למידע והזמנות03-6219219 
 
עם מרום תעופה רואים יותר: תכנית מלאה    ♦  ונציה היפה בערי אטליה ♦  ורונה  של רומאו  ויוליה♦ אגם קומו ♦   סירמיונה  ♦  מילאנו  ♦  לוגאנו שויץ  ♦  ויצ'נזה  ♦ אגם גארדה ♦ פארק קנווה וורלד ♦  הרי הדולומיטים  ♦ פארק גרדה לנד  ♦  אגם מג'ורה ♦ ועוד...
 
המחיר כולל:
 ♦  טיסות שכר
 ♦  מסי נמל, דלק ובטחון.
 ♦  לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה 
 ♦  אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית.
 ♦ בסיס אירוח - ארוחות בוקר
 ♦  מדריך ישראלי מצוות "מרום תעופה". 

 ♦  טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 ♦ כניסות לאתרים כפי שמצויין במסלול.


המחיר אינו כולל:
  1. תוספת עבור חדר ליחיד
 ♦  בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦  חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו  ♦  על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון  ♦  יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות  ♦  פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום  ♦  השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦  המחיר לפי מינימום 30 איש משלמים  ♦  המחיר לא כולל תוספות חג ושיא עונה  ♦  אין כפל מבצעים  ♦  כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר  ♦  ט.ל.ח

למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6203360